Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Emma Drobná se pochlubila novým přítelem: Vítězka SuperStar randí se sportovcem

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
láska
Vítězka čtvrté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar Emma Drobná (25) se poprvé ukázala se svým novým přítelem. Bývalý slovenský fotbalový útočník a reprezentant Filip Šebo (35) zpěvačku doprovodil na křest jejího nového klipu a nešlo si nevšimnout, že láska z hrdliček jen sálá.

Slovenská média dlouho spekulovala o tom, zda je Emma Drobná stále sama nebo si už našla nového přítele. Vítězka SuperStar šla nakonec sama s pravdou ven a na křtu svého nového videoklipu se ukázala s vousatým krasavcem, kterého jí může kdejaká žena závidět.

Filip Šebo je bývalý slovenský fotbalový útočník a reprezentant, který se po ukončení kariéry začal věnovat triatlonu. Nejenže byl hned ve dvou sezónách nejlepším střelcem slovenské ligy, ale je skutečně pohledný a Drobná je s ním zcela evidentně spokojená.

Na křtu nového klipu se Filip i Emma usmívali jako dva měsíčci a láskyplnými pohledy i dotyky si neustále dávali najevo svou lásku. Zpěvačka navíc vedle svého nového partnera skutečně rozkvetla, a tak to vypadá, že jejich vztah šlape jako hodinky. Podívejte se do galerie.

Související články

Další články