Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Eminemova dcera Hailie Jade má okolo prstu omotaný Instagram i svého otce: Krasavice má pod čepicí

Eminemova dcera Hailie Jade Scott Mathers je krásná i chytrá.
Zdroj: Profimedia.cz, archiv Hailie Jade Scott Mathers, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
RODINA
Kráska Hailie Jade Scott Mathers (24) je dcerou rappové legendy Eminema, přičemž se dokáže prosadit nejen půvabem, ale také přirozenou inteligencí. To dokazuje skutečnost, že roku 2020 získala diplom z psychologie na Michiganské státní univerzitě. Po několikaměsíční pauze rovněž oživila svůj účet na Instagramu, na který v pravidelných intervalech sdílí fotografie, videa i informace o svých projektech.

Několik známých dětí v Hollywoodu je slavných jen díky svým rodičům. To však neplatí pro Hailie Jade Scott Mather Její otec Eminem (48) je jednou z nejkontroverznějších celebrit v historii šoubyznysu, která byla středem řady skandálů i kontroverzí, především díky svému chování a drsným, mnohdy až urážlivým, textům. Vydal ovšem i kritiky ceněná osobitá alba a jeho singly ovládly žebříčky popularity po celém světě.

Rapová megastar opakovaně uvedla, že za svůj největší úspěch ovšem považuje výchovu Hailie Jade i dalších potomků. Prvorozenou dceru však označila za hlavní zdroj své osobní i profesní motivace. Světlo světa totiž spatřila o Vánocích 1995 ještě před započetím jeho strmé hudební kariéry. Jejich vzájemné pouto je proto velmi silné, což dokazuje i fakt, že má její podobiznu vytetovanou na své paži. I přes svůj hektický program také nikdy nevynechá oslavu jejich narozenin nebo svátků.

Rodina Hailie Jade není jen Eminem

Její matkou je Kimberly Ann Scott (45). Vzali se 1999, ale už v roce 2000 požádal Eminem o rozvod. Jeho manželka ovšem v jeho průběhu požadovala vyplacení 10 milionů dolarů a plnou péči o dceru. Po dohodě nakonec Eminem přistoupil na oba tyto požadavky.

V letech 2003 a 2004 se ovšem Kimberly dostala do problémů s drogami a byla odsouzena na dva roky podmíněně. Přesto si ji v lednu 2006 Eminem znovu vzal, nicméně už na počátku dubna téhož roku na veřejnost prosákla informace, že se pár opětovně rozvedl.

V současnosti se zpěvák stará také o neteř Alainu Mathers, kterou adoptoval.

Hailie Jade jako zdroj inspirace svého slavného otce

V roce 1999 vydal debutové album The Slim Shady. To obsahuje i píseň 97 'Bonnie & Clyde obsahující nelichotivá slova o jeho tehdejší manželce, přičemž ta jsou podkreslena dětskými zvuky pocházejícími právě od Hailie Jadey.

V roce 2002 se jako šestiletá dokonce zapsala do Guinnessovy knihy rekordů a to jako nejmladší osoba s písní v hitparádě Billboard Hot 100 Ve zmíněném roce bylo vydáno album The Eminem Show. Hailie Jade je na něm uvedena jako spoluautorka skladby My Dad's Gone Crazy Ve skutečnosti se při jejím vzniku nudila a donekonečna si opakovala jistý hudební motiv, až si její otec uvědomil, že jej může použít jako základ pro nový hit.

Fanoušci ji mohli na vlastní oči poprvé spatřit roku 2005, kdy se objevila v klipu Mockingbird obsahujícím rodinné záběry.

Zmínky o ní obsahují rovněž písně Beautiful, My Darling nebo Hailie's Song

Eminem však instinktivně cítí, že by bylo chybou další úzké propojení života dcery s jeho kariérou. Chce chránit její soukromí a odmítá ji stavět do centra pozornosti. Na konci písně Castle se jí za to, že to ne vždy v minulosti zvládl, omlouvá.

Vymaňuje se Hailie Jade z Eminemova stínu?

Zatímco Eminem nemá na školní docházku příjemné vzpomínky (zažil šikanu a neúspěchy, díky čemuž nedokončil ani devátou třídu), Hailie Jadey má se vzdělávacím systémem úplně jiné zkušenosti. Souvisí to ovšem také s tím, že na ni otec tlačil, aby tuto část svého života nepodcenila.

2014 absolvovala střední školu Chippewa Valley High School. V průběhu docházky byla rovněž jmenována Královnou školy. Tehdy celou slavnost sledoval její hrdý otec z publika a vystoupit na jeviště odmítl s tím, že na sebe nechce strhnout veškerou pozornost.

Roku 2020 pak získala diplom z psychologie na Michiganské státní univerzitě.

Hailie Jade přerušila několikaměsíční mlčení na Instagramu

Rychle se stává jednou z nejpopulárnějších osobností této sociální sítě. Účet si na Instagramu založila roku 2016 a za pár dnů měla přes 200 000 sledujících. V roce 2019 se počet jejich stoupenců vyšvihl na více než jeden milion.

V květnu 2020 na něm sice přestala vyvíjet aktivitu, ale po několika měsících se vše vrátilo do zajetých kolejí. Fanoušci, jejichž počet už přesáhl dva milióny, tak mohou opět pravidelně sledovat příspěvky týkající se jejího života i koníčků, tedy módy, tance či fitness.

Roku 2018 prolomila Hailie Jade hradbu mlčení a v rámci rozsáhlého rozhovoru otevřeně mluvila o svých plánech do budoucna. Rovněž uvedla, že má se svým otcem blízký a milující vztah

V roce 2019 zveřejnila vztah s Evanem McClintockem. Chodili spolu sice už několik let, ale tuto skutečnost tajili kvůli očekávané značné pozornosti médií. Seznámili se na vysoké škole, kde její přítel studoval ekonomii. Eminem tento vztah plně schvaluje a podporuje.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy