Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Eminem slaví 48: Posedlá fanynka má po těle tolik jeho portrétů, že skončila v knize rekordů

Zdroj: Profimedia.cz a archiv Nikki Patterson, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
NAROZENINY
Rapper Eminem, který dnes slaví 48. narozeniny, se proslavil především svými kontroverzními a násilnickými texty. Na celém světě má miliony fanoušků, ovšem jedna slečna ho zbožňuje zřejmě více, než všichni ostatní. Na své tělo si dokonce nechala vytetovat tolik Eminemových portrétů, až se tím zapsala do Guinnessovy knihky rekordů.

Eminem, vlastním jménem Marshall Bruce Mathers III, se narodil v americkém Missouri. Žil s matkou a bratrem a velmi často měnili své útočiště. Důsledkem stěhování Eminem těžko navazoval vztahy se svými vrstevníky, ovšem o to bližší mu byla hudba. Už jako malý si oblíbil rap, který se mu po nějakém čase stal opravdu osudným.

Eminem v 8. míli

Zatímco k hudbě měl blízko, ve škole nepatřil k nejlepším. Nedokončil totiž ani střední školu a místo toho nastoupil do práce. Vystřídal několik profesí, ovšem potom zvítězil v jedné z rádiových soutěží a následně se ho ujal Dr. Dre, se kterým se jeho kariéra začala vyvíjet tím správným směrem.

Eminem se postupem času stal nejlepším a nejuznávanějším rapperem všech dob. Taky už se několikrát objevil na filmových plátnech a věnuje se i hudební produkci. Založil nahrávací studio Shady Records a taky byl členem detroitské skupiny D12.

Americký rapper získal několik cen Grammy a dokonce i sošku Oscara za autorskou skladbu Lose Yourself k snímku 8. míle, který byl inspirován jeho životním příběhem.

Eminemova dcera

V osobním životě už ale tolik úspěšný není. Už na škole se seznámil s Kimberly Ann Scott, se kterou se po chvíli vzali a narodila se jim i dcera. Jenže jak rostla, tak vztah těch dvou šel do kytek. Manželka byla Eminemovi nevěrná a dokonce skončila ve vězení za drogy.

Eminem se s Kimberly rozvedl a vysoudil si do péče i dceru Hailie. Společně s ní si adoptoval i dvě své neteře, jenže i o sám měl problémy s drogami a pár let mu trvalo, než se z toho dostal. V roce 2006 si opět vzal za ženu svou bývalou manželku, jenže ještě v tom stejném roce jejich manželství opět krachlo.

Fanynka s tetováním Eminema

Eminemův život je celkem divočina, jeho fanoušci ho ale zbožňují. To dokázala i fanynka Nikki Patterson ze Skotska, která se díky patnácti vytetovaným portrétům slavného rappera na vlastním těle zapsala do Guinessovy knihy rekordů. Teď už jich má na těle dokonce šestnáct, a pokud najde ještě dostatek volného místa, tak by jich chtěla ještě aspoň pět přidat.

Nikki Patterson se do Eminovy hudby zamilovala ve svých 14 letech. První tetování si dala na tělo o pět let později a inspirovala se přitom Eminemovou úspěšnou deskou The Slim Shady. Před třemi lety jí na těle vznikl i první Eminemův portrét a pak už to šlo raketovou rychlostí.

„Tetování přes noc změnilo můj život, protože jsem začala toužit po tom být konečně vidět, než se stydět ve své vlastní kůži," svěřila se dívka portálu foxnews.com. „Jsem změněná osoba – teď jsem sebevědomá a miluji pohled do zrcadla. Mám silnější kůži a méně se starám o to, co si o mně lidé myslí,“ dodala jedna z největších Eminemových fanynek.

Související články

Další články