Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Eminem má nový bizarní klip: Rappera v něm sundal k zemi Mike Tyson

Eminem (47) vždy platil za krále bizáru. Jeho videoklipy nikdy nenudily, zároveň ale mnoho lidí pobouřily. V posledním videoklipu k písni Godzilla je spousta vulgárních záběrů, kromě toho se ale rapper nechal sejmout k zemi známým boxerem Mikem Tysonem (53).

Rapper Eminem dokazuje, že krátce před padesátkou a velkou konkurencí na krku rozhodně nepatří do starého železa. Se svým novým klipem Godzilla sbírá velký úspěch, viděly ho už miliony lidí z celého světa.

Eminem se kromě velmi svérázných a mnohokrát pro jiné celebrity zesměšňujících textů vyznačuje i velmi bizarními videoklipy. Godzilla rozhodně patří mezi ně – Eminem si ve videu hraje na řezníka, chodí opilý po obchodě, zvrací a nechává krásné ženy olizovat basketbalové míče.

Knockout

Největším překvapením v novém klipu byl nepochybně Mike Tyson, který se zjevil a Eminemovi zničehonic uštědřil takovou ránu, která ho poslala k zemi. Na celý klip se podívejte nahoře. Co myslíte, líbí se vám, nebo vám přijde přehnaný?

Související články

Další články