Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Emily Ratajkowski v ultra odvážných plavkách: Tohle si nemůže dovolit každá!

+ Dalších 42 fotografií
hříšné tělo
I když to vypadá, že modelka Emily Ratajkowski (27) fotí jen sexy snímky pro fanoušky, vždy se jedná o skrytou reklamu na vlastní plavky. U modelky jsme zvyklí na ledacos, ale tentokrát se předvedla v hodně odvážných plavečkách, které odhalovaly víc, než by měly.

Modelka Emily Ratajkowski se ráda svléká a ukazuje své dokonalé tělíčko veřejnosti. To jsme si už tak nějak všimli. Pro své fanoušky sice ráda fotí odvážné snímky, ale převážně se jedná o skrytou reklamu na vlastní plavky.

Emily právem patří mezi nejžádanější modelky světa a zejména pánové si ji oblíbili kvůli jejím plným tvarům. Modelka před několika dny na sociálních sítích předvedla další nálož plavek a tentokrát jsou opravdu hodně odvážné.

Sami musíte uznat, že takový typ plavek si nemůže dovolit jen tak nějaká Máňa od vedle. Spodní díl plavek je extrémně vykrojený, ale na na Emilce vypadá božsky. Do galerie se můžete podívat na pořádnou nálož žhavých fotek krásky.

Mohlo by vás zajímat

Další články