Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Emily Ratajkowski provokuje odvážnými snímky: Podívejte se na 20 nejžhavějších

Emily Ratajkowski provokuje odvážnými snímky: Podívejte se na 20 nejžhavějších
Zdroj: archiv Emily Ratajkowski
+ Dalších 16 fotografií
Odvážné snímky
Osmadvacetiletá modelka Emily Ratajkowski je známá tím, že ráda provokuje sledující na sociálních sítích. Jinak tomu nebylo ani během karantény. Očividně se dost nudila, a proto své fanoušky hojně zásobovala odvážnými snímky.

Emily Ratajkowski (28) je celosvětově uznávanou modelkou. Chodila po molech pro prestižní značky, jako je například Dolce & Gabbana či Versace. Svou krásou a ohromným charisma si získala popularitu, o které se jiným modelkám může jenom zdát.

Karanténa podle Emily

Jakmile se ve světě začala šířit koronavirová epidemie, Emily vyzvala všechny své sledující, aby na následujících několik týdnů zůstali doma a snažili se dodržovat odstup od společnosti. Tak, jako řada jiných celebrit, i Emily vzala karanténu vážně.

Veškerý čas trávila doma s manželem a se psem Colombem, který během karantény oslavil první narozeniny a pár ho vnímá jako svého syna. Diva Emily doma koukala na seriály, poslouchala muziku, vzpomínala na staré časy a užívala odpočinku, kterého se jí za normální situace moc nedostává. Mimo to také fanoušky často provokovala odvážnými snímky.

Svůj profil doslova přehltila žhavými fotkami, nad kterými se pozastaví snad každý. Občas ukázala i víc, než fanoušci očekávali. Na mnohých snímcích s ní dokonce zapózoval i manžel. Podívejte se do fotogalerie na 20 nejsvůdnějších fotek Emily Ratajkowski, které vyvěsila během karantény.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy