Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Emily Ratajkowski odhalila svůj dokonalý zadeček: Tohle je pohled pro bohy!

Emily Ratajkowski odhalila svůj dokonalý zadeček: Tohle je pohled pro bohy!
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 19 fotografií
Americká kráska Emily Ratajkowski dováděla s přáteli v titěrných bikinách na pláži v Los Angeles. Všudypřítomným fotografům se na chvíli naskytl opravdu božský pohled. Na jedné z fotek modelka vyšpulila svůj nádherný zadeček a určitě tím zamotala hlavu nejednomu muži na pláži. Tohle by klidně mohl být nejkrásnější zadeček světa.

Modelka Emily Ratajkowski je jednou z nejžádanějších žen ve svém oboru, a to i přesto, že si nedávno trochu postěžovala, že některým klientům vadí její velká prsa. Brunetka patří mezi nejkrásnější ženy současnosti a je to také pěkná rebelka.

Emily nemá rozhodně žádný problém s odhalováním, a to kdekoliv. Všichni fanoušci se vždycky nemohou dočkat, až modelka ukáže opět nějaký provokativní snímek, kde toho ukáže víc, než skryje. A lidé jsou samozřejmě rádi, že se tahle kočka vůbec nestydí.

Před pár dny ukázala na pláži v Los Angeles svůj perfektní zadeček, který by mohl z fleku aspirovat na nejžhavější pozadí současnosti. Co myslíte? Najde se v Hollywoodu hezčí zadeček, než má tahle krasavice?

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy