Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Emily Ratajkowski: Nejdřív dítě bez pohlaví, teď naštvala lidi fotkou bříška. Proč?

Emily Ratajkowski: Nejdřív dítě bez pohlaví, teď naštvala lidi fotkou bříška. Proč?
Zdroj: Archiv Emily Ratajkowski
+ Dalších 14 fotografií
Poporodní tělo

Emily Ratajkowski (29) se na na svém Instagramu vystavila s dokonale plochým bříškem už pár dní po porodu. Lidé nevěří, že fotky nenafotila ještě předtím, než otěhotněla. Modelka proslula svou další kontroverzí, kdy se chlubila tím, že porodila dítě bez pohlaví. Na její nejvíce sexy fotky se mrkněte do galerie.

Tohle tělo jí nikdo nevěří

Modelka Emily Ratajkowski na svém Instagramu okouzlila dokonalou figurou v plavkách. Své vypracované tělíčko předvedla sotva pár týdnů po porodu. Ploché bříško a vypracované svaly se zdály ale lidem spíše podezřelé a vzbudily negativní reakce.

Jak můžeš vypadat takhle dobře tak krátce po porodu, divili se fanoušci a začali řešit, jestli jsou fotky upravené nebo jestli je dokonce spanilá modelka nafotila, ještě než otěhotněla. Nechápali totiž, jak se může modelka v šestinedělí pyšnit tak vysekaným bříškem a pózovat v miniaturních bikinkách, když by ji mělo ještě sužovat krvácení tam dole.

Porodila dítě bez pohlaví

Emily se navíc vychloubala plochým bříškem už pouhých jedenáct dní po porodu. Za to se na ni snesla velká vlna kritiky, protože lidé označovali její fotky za nerealistické a ostatní novopečené maminky se ve srovnání s ní cítilly zkrátka příšerně.

"Někdy se cítím jako medvídek Pů, jindy jako bohyně plodnosti se šťavnatou prdelkou," hodnotila svou postavu ještě v těhotenství Emily. Jedna z nejkrásnějších modelek světa porodila potomka svému manželovi Sebastianovi Bear-McClardemu. Dlouhonohá kráska se nechala slyšet, že pohlaví miminka se dozví, až bude dítěti osmnáct. Pak si její Sylvester Apollo Bear vybere, zda chce být chlapcem, anebo raději děvčetem.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy