Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Emílie (43) to ve Výměně schytala: Byt máš smradlavý a špinavý, jídlo je šlichta

Zdroj: repro TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 17 fotografií
Výměna
GLOSA: Nová série Výměny manželek začala pořádně zostra! Trauma si z natáčení musela odnést Emílie (43), kterou náhradní muž Zsolti (36) drsně školil. Vyslechla si, že je totálně neschopná. Vyměněná manželka Andrea (26) byla zase v šoku z jejího bytu. Mluvila o něm jako o smradlavém a nechutně špinavém!

Emílie (43), která žije v Tušimicích na severu Čech, je matkou sedmi dětí. A z Výměny manželek nevyšla dvakrát dobře. Péči o domácnost vůbec nezvládá a mohla by si podat ruku třeba se nechvalně proslulou špindírou Věrou!

„Nadupala sis sedm dětí, jsi pořád na telefonu a chlastáš,“ osočila Emílii náhradní manželka Andrea (26). Snažila se ji přesvědčit, aby se přestěhovali do většího města. U jejich paneláku je totiž jenom elektrárna. Rodina se tam stěhovala kvůli práci, během natáčení ale byla Emílie už přes rok nezaměstnaná.

Zsolti (36) se v Ostravě dobře bavil a to Emílie se neustále strefoval. Řekl jí, že vaří šlichtu a je neschopná. Vyprala mu drahé bílé kalhoty, ze kterých svým neumětelstvím udělala růžové. Rapperovi, jehož se jeho Andrea nemohla dočkat, se nelze divit. Zázračnými schopnostmi Emílie rozhodně neoplývá. Věčné narážky nakonec nevydržela a šla se před dům vybrečet!

Na druhé straně Česka se musela Andrea popasovat s údajně smradlavým, zatuchlým bytem. Zůstala v šoku z nechutných molitanových matrací a promočeného povlečení. A je pravdou, že na tomhle by děti spát neměly.

„Nikdy jsem špínu a smrad neměla. Ten, kdo mě zná, ví, jaká jsem. Nějaká slečna z Ostravy mě nezajímá, zajímá mě pouze moje rodina, mé děti jsou můj život,“ snažila se Emílie bránit na Facebooku.

Během osmi očí přitom manželovi Martinovi (40) vyhrožovala, že podá žádost o rozvod. Ten se sice nekonal, Martin se ale odstěhoval z Tušimic do Kadaně. A Emílie za ním nechce. Tak snad se aspoň naučí vařit a uklízet…

Související články

Další články