Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Emilia Clarke slaví 33. narozeniny: Podívejte se na nejkrásnější fotky Daenerys ze Hry o trůny

Emilia Clarke slaví 33. narozeniny: Podívejte se na nejkrásnější fotky Daenerys ze Hry o trůny
Zdroj: csfd
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Herečka Emilia Clarke, kterou čeští diváci znají především jako Daenerys Targaryen z populárního seriálu Hra o trůny, slaví 33. narozeniny. Britská kráska se v seriálu nebála jít z jedné odvážné scény do druhé, na svém Instagramu však neustále dokazuje, že jí to sluší i oblečené. Podívejte se na její nejlepší snímky.

Britská herečka Emilia Clarke dnes slaví své 33. narozeniny. Hnědovlasá kráska, jež v seriálu Hra o trůny hrála na první dojem něžnou blondýnu, která nakonec zešílela, jako by s přibývajícím věkem byla krásnější a krásnější.

Ačkoliv v seriálu se Emilia nebála jít z jedné odvážné scény do druhé, v reálu se, i co se týká módy, drží poměrně zpátky. Na většině společenských akcí, na které chodí, je jednou z nejopěvovanějších umělkyň - své outfity vždy vyšperkuje i do nejmenšího detailu a koho neodzbrojí šaty, toho odzbrojí svým azurovým pohledem a širokým úsměvem.

Na ty nejkrásnější fotky sympatické herečky, kterou Hra o trůny vystřelila mezi uměleckou elitu v jejím oboru, se podívejte v galerii. Na konci naleznete i pár snímků právě ze seriálu, na nichž můžete vidět to, co obvykle bývá skryto pod šaty.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy