Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Emilia Clarke prodává svou luxusní vilu: V tomto přepychu žila Daenerys ze Hry o trůny

Emilia Clarke prodává svou luxusní vilu: V tomto přepychu žila Daenerys ze Hry o trůny
Zdroj: Realtor / Home Box Office (HBO)
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Herečka Emilia Clarke (33), nejvíce známá jako Daenerys ze seriálu Hra o trůny, se zbavuje svého luxusního domu v Los Angeles. Ten před 4 lety koupila za 4 640 000 dolarů a nyní ho prodává za 5 milionů dolarů, v přepočtu tedy za téměř 111 milionů korun. Podívejte se, v jakém přepychu Emilia dosud žila.

Emilia Clarke prodává luxusní vilu, kterou koupila před několika lety. Dům byl původně v roce 2009 postaven pro dva muže, kteří ho později herečce prodali. Každý fanoušek seriálu Hra o trůny, který má na kontě několik zbytečných milionů, si nyní může vilu od seriálové Daenerys koupit.

Celé spodní patro přepychového domu je v podstatě jen jednou velkou místností - pokoje totiž od sebe nedělí žádné dveře. V obýváku se nachází krb a prosklené dveře do venkovních prostorů s posezením a bazénem. Aby měla Emilia jistotu, že se na její pozemek nedostane nikdo cizí, nechala na něj nainstalovat kvalitní bezpečnostní systém. Nový majitel se tak zlodějů bát nemusí.

V horním patře domu se nachází dvě ložnice a skvěle vybavená koupelna s velkou vanou a obrovským sprchovým koutem s prosklenými dveřmi. Realitní kancelář dům ke koupi doporučuje jednomu člověku či bezdětnému páru, prostoru k soukromí v něm totiž moc není.

Venkovní prostory

Ve volném čase a při teplém počasí si mohla Emilia Clarke užívat venkovních prostorů. Přímo od bazénu a posezení u něj mohla dokonce sledovat televizi. Díky stromům obklopujícím pozemek pak měla jistotu, že ji nikdo neuvidí. Podívejte se do galerie na to, jak krásný dům herečka prodává.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy