Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Emanuele Ridi se pochlubil uhrančivou přítelkyní: Sára si nemůže vynachválit jeho maminku

Emanuele Ridi vyrazil se svou krásnou partnerkou Sárou do Itálie.
Zdroj: foto Emanuele Ridi
+ Další 4 fotografie
vztah

Šéfkuchař Emanuele Ridi (48) si vyrazil užívat teplého počasí do rodné Itálie, kam vzal i svou půvabnou partnerku, Slovenku Sáru Pichlovou (29), která se již poznala i se svou potenciální tchyni. Co o ní prozradila?

Italský šéfkuchař Emanuele Ridi a jeho přítelkyně Sára Pichlová si užívají příjemných volných chvil v Itálii, odkud posílají svým sledujícím slunné pozdravy.

"Tento rok trávíme prázdniny hlavně v Itálii, máme za sebou týden ve Viareggiu a týden na Elbě, kde má Manu maminku. Momentálně jsme s kamarády v Ligurii na jachtě. I přes zpřísněné podmínky pro cestování si letošní léto užíváme a jsme za to moc rádi," uvedla Sára pro Super.cz.

Takovou maminku bych přála každému

V Itálii se navíc půvabná Sára seznámila i s rodinou svého partnera Emanuela včetně jeho maminky, kterou by dle svých slov přála každému.

"S maminkou si rozumíme, zatím tedy mojí začátečnickou italštinou," řekla brunetka s úsměvem. "Je to skvělá, pracovitá, inteligentní dáma. Pro mě určitě vzor. Takovou maminku, jako má Emanuele, bych přála každému," uvádí dál s tím, že ale netuší, co si o Sáře myslí oni. "Nedokážu říct, jak je se mnou spokojená, to byste se museli zeptat jí."Související články

Další články