Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Emanuele Ridi o transplantaci vlasů: Cítím se mladší, dřív jsem nosil čepičku

Emanuele Ridi si nechal transplantovat vlasy
Zdroj: Profimedia
Foto uvnitř

Známý šéfkuchař Emanuele Ridi (48) si nechal transplantovat vlasy. Serveru iDnes v rozhovoru prozradil, že se za vysněnou kšticí vypravil až do slunného Turecka. Ničeho nelituje, vypadá mladší a cítí se skvěle. Co myslíte vy, udělal pohledný Ital dobře?

Zase jako mladík

"Byl jsem na transplantaci a vůbec se za to nestydím. Jsem s tím moc spokojený. Chvilku to trvalo, ale proč tvrdit, že ne?" přiznal pro iDnes italský kuchař Emanuele Ridi (48). Ten si nechal kštici zahustit jednorázově a to mimo Česko, konkrétně v Turecku.

"Bylo to formou spolupráce," přiznal ještě uznávaný šéfkuchař v rozhovoru. "Když jsem natáčel začátek pořadu Manu a Matěj, tak jsem měl opravdu hodně krátké vlasy. Proto jsem taky nosil na hlavě takovou čepičku. Ale pak jsem k tomu bohužel dostal covid, který to možná trošku zpomalil. Myslím, že alespoň půl roku, čtyři, pět měsíců to růst potřebuje," vysvětlil s tím, že vlasy se zkrátka ani po transplantaci na hlavě neobjeví jako zázrakem. Nějakou dobu trvá, než vyrostou do vysněné délky.

Doma si hýčká kočičku

Emanuele ale přiznal, že se díky hustším vlasům určitě cítí mladší. Ničeho nelituje a i podle nás se z něj stal tedy pořádný fešák. To se mu jistě hodí, protože si doma hýčká skoro o dvacet let mladší Slovenku Sáru Pichlovou (29), která vede pobočku firmy Aria Pura.

Související články

Další články