Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Emanuele Ridi má s Češkami bohaté zkušenosti: Jsou hezčí než Italky, přiznává

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
vztahy
Italský kuchař Emanuele Ridi (46) si Česko zamiloval. Nejen kvůli krásám Prahy a české vlasti, ale i kráse českých žen. S nimi má Ridi velké zkušenosti. S Češkou Janou byl několik let ženatý a má s ní syna Giacoma. Ve StarDance se před dvěma lety také zamiloval do tanečnice Lucie Hunčárové. Další vztah s Češkou charismatický kuchař nevylučuje.

Emanuele Ridi se netají tím, že se mu v Čechách líbí. I když do Itálie často jezdí, domov má v Praze, kde také provozuje luxusní restauraci Manu. O Češkách se Ridi vždy dobře vyjadřoval. „České ženy jsou krásné. Jsou hezčí než Italky,“ prozradil pro server iDnes.

Sympaťák Ridi také prožil románek s tanečnicí Lucií Hunčárovou, se kterou se před pár měsíci rozešli. Lásce, která vznikla před dvěma lety na parketu v rámci taneční soutěže StarDance, všichni fandili. Bohužel se sympatické blondýnce a temperamentnímu Italovi láska udržet nepodařila.

Nový vztah ale Ridi nevylučuje, i když se aktuálně zaměřuje hlavně na práci. Vybudoval totiž novou restauraci, které se musí věnovat. „Vše ukáže čas. Zda bude má přítelkyně v budoucnu opět Češka, to se uvidí,“ uzavřel známý kuchař debatu o vztazích.

Lucie Hunčárová, která se kvůli Ridimu rozešla s dlouholetým přítelem Janem Onderem, je nyní také podle všeho sama. S Onderem měli dlouhou dobu vztahy na bodě mrazu, teď to ale vypadá, že spolu vycházejí dobře. Na prvním přímém přenosu desáté řady StarDance se spolu dokonce pozdravili, podali si ruce a nechyběl ani polibek.

Související články

Další články