Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Emanuele Ridi kopíruje Leoše Mareše a fotí se v business třídě jako on! Luxusní dovolená s Hunčárovou může začít!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Emanuele Ridi opět vzal svoji novou lásku, tanečnici Lucii Hunčárovou na luxusní dovolenou za kopečky. Tentokrát tento pár zvolil jednoho z nejluxusnějších dopravců vůbec... Selfie z letadla A380 nesměla chybět. Je tohle snad nakažlivá epidemie?

Zamilovaná dvojice z osmé řady televizní show StarDance Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová si ještě nedávno užívala sníh na horách a teď se pro změnu vydala na romantickou dovolenou do Spojených arabských emirátů. Tanečnice Lucie nevypadá, že by zrovna po rozchodu s bývalým partnerem Janem Onderem nějak trpěla. Právě naopak!

„Letíme za teplem! V Praze je zima!“ napsal charismatický kuchař na své sociální sítě se sklenkou šampaňského v ruce. A hned k tomu přidal fotky z letadla, kde seděl se svojí Lucinkou v business třídě.

Tak se nám zdá, že kdo se nevyfotí v letadle A380, jako by nebyl. Inspiroval Emanuela snad Tomáš Berdych (31) se svojí ženou Ester? Anebo Leoš Mareš (40) s přítelkyní Monikou Koblížkovou? Zdá se, že ano… Lucie Hunčárová s pózováním také nemá evidentně žádný problém. Vždyť je to přeci prestiž, takhle si lítat v oblacích, ne?

Lucie, která podle svých vlastních slov po boku expřítele Jana Ondera poslední roky jen dřela na své kariéře a mediálním obrazu, si nyní užívá své zasloužené odpočinkové období, bez práce a stresu.

Související články

Další články