Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová: Kdo chce zničit lásku vykvetlou ve StarDance?

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
PROHLÁŠENÍ
Jsou velmi ostře sledovaným párem, už jen proto, že se dali dohromady poté, co spolu tančili v osmé řadě StarDance. Lucie Hunčářová (33) tehdy kvůli italskému milovníku Emanuele Ridimu (45) opustila kolegu Jana Ondera (33). Nyní se ale ozývají lidé, že láska těch dvou je na konci cesty. Co je na tom pravdy?

Lucie Hunčárová a Emanuele Ridi se rozešli. Je to zřejmé i z jejich sociálních sítí,“ píší čtenáři opakovaně do redakce.

Jenže pravda bude asi někde jinde.

„O tom, že bychom se rozešli, zatím nic nevím. Jsme spolu, všechno je v pořádku, jen jsem teď momentálně na zájezdu se synem,“ řekl nám do telefonu sympatický kuchař.

Lucie jen nechápavě kroutí hlavou.

„Podobné fámy lidé rozhlašovali už loni. Myslí si, že když spolu nedáváme denně tři fotografie na Instagram, že už nejsme pár. My ale podnikáme v úplně jiných oblastech, o těch informujeme na svých sociálních sítích. A vztah prožíváme, nemusíme ho fotit a uveřejňovat. A Emanuele je teď na měsíc pryč. Na to stejné místo, kde teď je, jezdí už deset let. Teď jsme se čtrnáct dní neviděli, ale nic se mezi námi nestalo. Jsme stále spolu. Kdyby to už neplatilo, nestyděla bych se to říci,“ drží basu i Lucie.

Zdá se tedy, že to, co by možná některým lidem udělalo velkou radost, se zatím nestalo. Hrdličky cvrlikají dál!

Související články

Další články