Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Ema z Ulice už dávno není malé PÍSKLE, ale PŮVABNÁ mladá dáma!

Zdroj: facebook.com
+ Další 2 fotografie
Již několikrát jsme vám ukazovali, jak se v průběhu let změnili hlavní hrdinové seriálu Ulice. Ovšem na jednu mladou a nadějnou slečnu jsme zapomněli. Vzpomínáte si na začátky malé Emy v Ulici? Tak tahle roztomilá holčička už není žádné dítě, ale pořádná slečna, ze které roste kočka jako blázen!

Nekonečný seriál Ulice běží na televizních obrazovkách už dvanáct let. Všichni si určitě pamatujete, když do seriálu zavítala maličká Ema jako tiché děvčátko, které nemluví. Má ještě staršího seriálového bráchu, ale ten si střihl jen pár menších rolí.

Na malé Emě se pobyt v dětském domově dost nepěkně podepsal, ale naštěstí se dostala do dobrých rukou Bedřicha a Aničky a nyní z ní pomalu roste mladá a půvabná slečna.

Emu hraje Anna Marie Valentová, která je považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček . Momentálně jí je už patnáct let a kariéru má slibně nastartovanou. Vůbec poprvé se na televizních obrazovkách ukázala v roce 2007 ve třetí řadě seriálu Zdivočelá země.

Zanedlouho potom vyhrála konkurz na roli princezny Fialky v pohádce Začarovaná láska. A dokonce za roli princezny Fialky získala cenu za nejlepší dívčí herecký výkon. Už teď je jasné, že o téhle slečně v budoucnu ještě uslyšíme!

Související články

Další články