Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Ema, Franta nebo Matěj z Ulice: Od malých capartů po dospělou slečnu a zodpovědné táty

Ema, Franta nebo Matěj z Ulice: Od malých capartů po dospělou slečnu a zodpovědné táty
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 22 fotografií
ulice
Nekonečný seriál Ulice slaví tento týden patnáct let. Mnozí herci, které si diváci nejvíce oblíbili, hrají v Ulici od jejího začátku a prakticky na ní vyrostli. Mezi takové patří postava Františka Hrubého a jeho nevlastní sestry Emy nebo Matěj Jordán, kterého ztvárnil herec Jakub Štáfek (30). Za dlouhých patnáct let se v Ulici narodilo celkem 24 miminek a s dalšími dětskými herci jsme se museli rozloučit. Pojďme se nyní podívat na to, jak šel s nimi čas.

Mezi postavy, které hrají v Ulici od jejího počátku a měly velmi těžký osud, se jednoznačně řadí František a Ema. Postava malé Emičky byla dlouhou dobu v dětském domově, což u ní zapříčinilo trauma, kvůli kterému několik let absolutně nemluvila.

Ema má navíc ještě staršího bráchu, který byl vždycky problémový poděs. Po všemožných peripetiích a několika nezdarech se malá Ema dostala do rodinu Liškovy. Bedřich Liška, Anička, Franta a Ema byli úplná rodina. Sem tam jimi zamávaly Bedřichovy zálety, ale jinak se pokaždé dokázali semknout a poradit si.

V období puberty přišla ale pro Emu další velká rána. Zjistila, že se její biologická matka dostala z vězení a má o ni vážný zájem. Ema si musela zvyknout na přítele své matky Miloše, který je občas podivín. Nakonec si ale všechno sedlo a Ema zvládla i dojíždění, které zpočátku nesnášela, a narodil se jí nevlastní bráška.

Poklidnou pubertu završil nečekaným oznámením

Franta Hrubý to měl sice na rozdíl od své nevlastní sestry Emy o něco lepší, ale matka bývalá feťačka také není žádná výhra. Na rozdíl od Emy ale nemusel být v dětském domově. Zato se ale velmi brzy stal otcem a vztah s matkou jeho dítěte nevydržel.

František měl prakticky celou pubertu klidnou. Ze školy nosil dobré známky a problémy se mu vyhýbaly obloukem. Co ale nezvládl v pubertě, vynahradil si poté. Mladý a nadaný Franta se bezhlavě zamiloval do budoucí fotografky Skyler, která s ním otěhotněla, ale nakonec Františkovi utekla. Mladý otec se už z nejhoršího dostal, ale nyní ho čeká souboj o syna, který žije s matkou v Holandsku.

Matěj hrdým otcem

Postava Matěje Jordána, kterého hraje Jakub Štáfek, před časem ze seriálu Ulice odešla. Matěj se zamiloval do pradlenky ze Slovenska a mají spolu krásné miminko. Herec se nechal slyšet, že je čas jít dál, a proto se jeho postava odstěhovala i s celou rodinou. Jakub Štáfek hrál Matěje dlouhých patnáct let a z malého kluka dospěl v pořádného chlapa.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy