Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Elton John promluvil o Michaelu Jacksonovi: Byl psychicky nemocný a bylo mi z něj zle

Elton John promluvil o Michaelu Jacksonovi: Byl psychicky nemocný a bylo mi z něj zle
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
vzpomínky
Britský zpěvák Elton John (72) již brzy vypustí do světa svou knihu Já, v níž promlouvá nejen o svém životě, ale i o několika dalších celebritách. Mezi nimi je i zesnulý král popu Michael Jackson (†50), kterého John znal ještě z éry skupiny The Jackson 5. Podle Eltona byl Jackson v posledních letech svého života psychicky nemocný a v jeho přítomnosti mu bylo přinejmenším velmi nepříjemně.

Elton John a Michael Jackson se znali a byli přáteli po dlouhá léta. Britský zpěvák zřejmě i proto dlouho mlčel o tom, co si o králi popu myslel v posledních letech jeho života. Podle serveru thesun.co.uk se ale nyní upřímně rozpovídal ve své knize, kde Michaela popsal jako psychicky nemocného člověka, který se před svou smrtí úplně zbláznil.

Svůj názor na Jacksona uvedl Elton prý velmi upřímně. „Bůh ví, co se mu honilo hlavou a co všechno bylo v lécích na předpis, kterými se ládoval. Ale vždy, když jsem ho v pozdějších letech viděl, říkal jsem si, že se chudák úplně zbláznil. A když říkám zbláznil, myslím tím, že byl skutečně psychicky nemocný. Bylo nepříjemné vůbec být v jeho přítomnosti,“ napsal John ve své knize.

Samotného zpěváka stav jeho někdejšího dobrého přítele mrzel. „Sledovat jeho proměnu v někoho úplně jiného bylo velmi smutné, ale nebylo mu pomoci. Byl zkrátka pryč, žil ve vlastním světě a v obklopení lidí, kteří mu říkali jen to, co chtěl slyšet,“ přiznal John.

Elton John v knize zmínil i nepříjemnou situaci, která vznikla poté, co se svým manželem Davidem Furnishem pozval Jacksona na večírek v jeho domě. Ukázalo se, že král popu zmizel uprostřed události a to bez jediného slova. Následně byl nalezen, jak se hraje hry na Playstationu s teprve 11letým synem Eltonovy hospodyně. „Nevím proč, ale zdálo se, že Michael vůbec nezvládá být v přítomnosti dospělých lidí,“ zmínil Elton a dodal, že ten den vypadal zpěvák příšerně a nesnědl nic z jídla, které bylo na večírku servírováno.

To, že Jackson na tom nebyl po psychické stránce dobře, je uvedeno i v dokumentárním snímku Leaving Neverland, kde James Safechuck a Wade Robson promlouvají o tom, jak je král popu v dětství sexuálně zneužíval. Tvrzení Eltona Johna tak jen podporuje slova těchto dvou mužů.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy