Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Elton John o Alžbětě: Propleskla synovce a řekla mu, že s královnou se nediskutuje

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
druhá strana královny
Královna Alžběta II. (93) na veřejnosti vystupuje jako dáma a působí velmi seriózně. Nicméně v soukromém životě umí pořádně zavtipkovat a má lehce drzý smysl pro humor.

Hlava Velké Británie na veřejnosti působí jako ten nejvíce slušný a seriózní člověk na světě. Královna Alžběta II. se ale za zavřenými dveřmi umí pořádně odvázat.

Elton John (72) napsal autobiografickou knihu nazvanou Me. V knize popsal zážitek právě s královnou a odhaluje tak část z jejího soukromého života. Elton poukázal na to, že královna není jen nudný suchar, ale že umí i pořádně zavtipkovat.

Hvězdný zpěvák byl svědkem něčeho, na co nikdy nezapomene. Na večírku Eltona Johna, kde byla i královna Alžběta II., se odehrála velmi vtipná situace. Královna požádala svého tehdy malého synovce Viscounta Linleyho, aby šel zkontrolovat svoji nemocnou sestřičku. On ovšem odmítal. Na to královna reagovala tak, že synovci dala lehkou facku s vtipným komentářem. Při každém plácnutí následovala slovo. "Nediskutuj se mnou. Já jsem královna," pronesla Alžběta II. podle Eltona Johna.

Poté, co synovec odešel, si královna všimla, jak na ni Elton zírá. "Mrkla na mě a odešla," popisoval zpěvák svůj zážitek s královnou.

Související články

Další články