Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Elon Musk se stane otcem: Kdo je pohledná zpěvačka Grimes, s níž dítě čeká?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 15 fotografií
těhotenství
Podnikatel Elon Musk (48) bude otcem, jeho přítelkyně, která si říká Grimes (31), novinku oznámila na svém Instagramu. Sama o sobě prohlásila, že je zbouchnutá a pochlubila se obnaženým snímkem s odhaleným bříškem. S Muskem randí od května 2018, mnozí si ale myslí, že jí jde jen o jeho peníze.

Podnikatel, vynálezce, inženýr a filantrop Elon Musk se krátce před padesátkou stane otcem. Dítě mu za několik měsíců porodí podivínská zpěvačka Grimes, se kterou vedoucí automobilky Tesla randí už od května 2018. Kdo vlastně tato mladá svérázná kráska je?

Musk byl dlouhá léta znám tím, že randil jen s vysoce postavenými a slavnými ženami. Proto se lidé nestačili divit, když se po jeho boku objevila poměrně neznámá, ale vzhledově velmi výrazná muzikantka. Po necelých dvou letech to vypadá, že svůj vztah stvrdili dítětem.

Podivné seznámení

Ačkoliv je Elon Musk jakožto velmi vlivný člověk se spoustou kontaktů zván na všelijaké společenské akce, se svou nynější partnerkou Grimes se seznámil na Twitteru. Jeden druhému se zalíbili díky stejnému smyslu pro humor a fascinací umělou inteligencí.

Za necelé dva roky vztahu se pár stihl i rozejít. Zřejmě jim ale během pauzy došlo, že se navzájem skutečně milují a návrat byl velmi rychlý. Nadále spolu byli vídáni i ve společnosti a jeden druhého podporovali například na propagačních akcích či vystoupeních.

Temná hudba a rychlý start

Claire Elise Boucher, jak se zpěvačka Grimes skutečně jmenuje, pochází z Kanady. Ačkoliv studovala školu se zaměřením na umění, hudbě se začala věnovat naplno až po jejím dostudování. Jeden z jejích přátel ji tenkrát požádal, aby se ujala vokálů při vystoupeních jeho kapely. Jakmile zjistil, jak dobře skutečně zpívá, doporučil jí internetové stránky k nahrávání hudby, které ji vystřelily mezi kanadské hvězdy.

Stejně jako je podivný její styl, je podivná i její hudba, na kterou si ani kritici neumí udělat jasný názor. „Písničky Grimes jsou přesně takové, jaké byste si mysleli, že poslouchá parta upírů. Ti upíři jsou ale zároveň roztleskávačky na střední škole,“ napsal magazín Wall Street Journal.

Oznámení těhotenství a zakázaná nahota

Grimes radostnou novinu o svém těhotenství s Elonem Muskem oznámila ve středu na Instagramu. S fanoušky se podělila o obnaženou fotku, na které byly vidět i bradavky. Tu ale sociální síť vzhledem ke svým zásadám smazala i s popiskem, v němž se zpěvačka označila za zbouchnutou. Podle aktuálních snímků to vypadá, že rozhodně není v raném stádiu těhotenství a potomek jednoho z nejvýznamnějších podnikatelů dnešní doby vykoukne na svět co nevidět.

Související články

Další články