Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Elon Musk a zpěvačka Grimes jsou rodiči: Dítě se možná bude jmenovat jako robot

Elon Musk a zpěvačka Grimes jsou rodiči: Dítě se možná bude jmenovat jako robot
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
miminko
Zpěvačka Grimes (32) porodila chlapečka. Podnikatel, vynálezce, inženýr a filantrop Elon Musk (48) se tak stal už pošesté otcem. Ačkoliv bylo jasně sděleno, jakého pohlaví se miminko narodilo, o genderové identitě si prý v budoucnu rozhodne samo. Muž, který vede známou automobilku Tesla, se navíc na sociálních sítích svěřil fanouškovi, že dítě se jmenuje X Æ A-12 Musk.

Elon Musk a zpěvačka Grimes se stali rodiči svého prvního společného dítěte, Musk jich má z dřívějška ještě pět. Radostnou novinku oznámil sám vynálezce, když na sociální síť napsal, že maminka i dítě jsou v pořádku.

Příchod potomka tohoto páru byl očekávaný, ale vzhledem ke kontroverznímu výroku Grimes, která oznámila, že si dítě o pohlaví rozhodne v budoucnu samo, byli lidé zvědaví na jméno. Musk jednomu ze zvědavých fanoušků odpověděl, že miminko dostalo jméno X Æ A-12 Musk.

Fanoušci si zatím nejsou jistí, zda si z nich Musk se jménem potomka vystřelil, nebo říká pravdu. Zdánlivě robotické jméno je podle nich inspirované posledním albem matky dítěte s názvem 4ÆM. Na informaci, zda se jedná o skutečné jméno dítěte, si zřejmě ještě veřejnost bude muset počkat.

Průběh těhotenství

Zpěvačka Grimes se těhotenstvím pochlubila v lednu letošního roku, kdy na své sociální sítě nasdílela snímky s rostoucím bříškem. Otevřeně promluvila o tom, že první týdny pro ni nebyly vůbec jednoduché, veškeré komplikace ale byly zdárně zažehnány a druhý trimestr už prožívala lépe.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy