Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Elon Musk nebude mít holčičku ani chlapečka: O genderové identitě rozhodne dítě samo

Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Pohlaví
Zpěvačka Grimes (31) nebude rozhodovat o pohlaví miminka, které čeká s úspěšným podnikatelem Elonem Muskem (48). Na sociální síti napsala, že nechají dítě samo rozhodnout o své genderové identitě. Nechce fanouškům prozradit ani zvolené jméno pro děťátko, protože si myslí, že by se ostatní smáli a nepochopili by jeho pravý smysl.

Na začátku roku všechny mile překvapila zpráva o těhotenství Claire Boucher, spíše známé pod pseudonymem Grimes. Zpěvačka je přítelkyní známého podnikatele a majitele společnosti Tesla Elona Muska. Pár spolu randí od května 2018.

Nebude to kluk ani holka

Grimes si na sociální síti zahrála s fanoušky oblíbenou hru otázky a odpovědi, kde se jí sledující mohli zeptat na vše, co je zajímalo. Když padl dotaz, zda čekají holčičku nebo chlapečka, odpověděla velmi nečekaně.

S Elonem Muskem se totiž rozhodli, že jejich dítě si rozhodne o genderové identitě samo. „Může samo rozhodnout o svém osudu a identitě,“ vysvětlila Grimes za použití neutrálního zájmena. Také se fanouškům svěřila, že je nervózní z mateřství.

Záhadné jméno

Zpěvačka, která je nyní v sedmém měsíci těhotenství, se při natáčení livestreamu Delete Forever rozpovídala i o jménu dítěte. Nehodlá ho ale veřejnosti prozrazovat, dokud se miminko nenarodí. „Jméno už vybrané mám, nechci ho ale říkat. Všem, komu jsem ho řekla, se nelíbilo a ostatní by z něj měli jen legraci,“ řekla Grimes. „Ale ve skutečnosti je to jméno geniální. Jen ho lidé nedokáží ocenit, protože je možná příliš avantgardní,“ vysvětlovala přítelkyně Elona Muska.

Související články

Další články