Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Elliot Page se rozvádí: Manželku opouští dva měsíce po oznámení, že je transgender

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
rozvod
Elliot Page (33), ještě nedávno známý jako Ellen Page, se podle informací webu TMZ rozvádí. S manželkou Emmou Portner (26) se oženil před třemi lety a rozvod přichází pouhé dva měsíce po oznámení, že je transgender, tedy že se jeho genderová identita liší od pohlaví, které mu bylo přiděleno při narození.

Elliot Page, který hrál ve známých filmech Juno či Počátek, se podle informací webu TMZ rozvádí s manželkou Emmou Portner. Rozvod přichází po pouhých třech letech od sňatku a také jen po dvou měsících od chvíle, kdy Elliot, ještě jako Ellen, oznámil, že je transgender.

Rozvodové dokumenty měly být vyplněny na Manhattanu a manželé chtějí, aby se rozvod vyřešil rychle a pokud možno v co největší tichosti. Příčina rozpadu manželství Elliota a tanečnice Emmy nebyla prozrazena.

Page učinil v posledních 7 letech spoustu kroků důležitých nejen pro něj, ale i pro celou LGBTQ+ komunitu. V roce 2014 oznámil, že ho přitahují pouze ženy, v roce 2018 si vzal Emmu Portner a v prosinci loňského roku oznámil, že je transgender, nepřeje si být nazýván dosavadním jménem Ellen a vyjádřil přání, aby mu lidé říkali Elliot.

Související články

Další články