Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Elliot Page ohromil fanoušky polonahou fotkou: Nemít prsa je boží, rozbrečel se

Elliot Page ohromil fanoušky polonahou fotkou: Nemít prsa je boží, rozbrečel se
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Fotky uvnitř!

Kanadský herec Elliot Page (34) se na sociální síti Instagram pochlubil svým novým mužským tělem. Herec prošel neuvěřitelnou proměnou a pochlubil se vysekaným pekáčem buchet na břiše. V roce 2020 oznámil, že je transgender. Teď promluvil o tom, jaká je pro něj úleva nemít prsa.

Říkejte mi oni, napsal Elliot Page

V prosinci 2020 přiznala do té doby herečka, známá ještě pod jménem Ellen Page, že je trans. "Ahoj přátelé, chci se s vámi podělit o to, že jsem trans. Oslovujte mě jako on/oni. Moje jméno je Elliot. Jsem šťastná, že to mohu napsat," přistálo na Instagramu. Teď se herec, který prošel náročnou léčbou, na stejné sociální síti pochlubil vysmátou fotkou s vypracovaným pekáčem buchet. Konečně ho zaplavila vlna štěstí!

Nemít prsa je pro herce úleva

"Kvůli pandemii jsem nepracoval a trávil jsem hodně času sám se sebou. A to mi hodně pomohlo," přiznal Elliot minulý měsíc v rozhovoru pro Oprah. Samotné operace, ale i coming out pro něj byly psychicky velmi náročné. "Dříve pro mě bylo těžké vydržet sám se sebou v jedné místnosti," uvedl herec roztřeseným hlasem.

"Že jsem homosexuální, jsem přiznal těsně předtím, než mi bylo 27," dodal. Tohle bylo ale něco úplně jiného. Před zraky fanoušků změnil pohlaví. Sám herec přiznal, že omotat si ručník okolo pasu a vidět se v mužském těle pro něj bylo ohromně emotivní.

"Podíváš se na sebe do zrcadla a konečně se vidíš," zavzlykal. Poprvé se totiž v zrcadle viděl tak, jak se celý život cítil. V rozhovoru se úspěšný herec dokonce rozplakal a pláč pak označil za slzy štěstí. Když se dotkne hrudníku a necítí prsa, je to prý pro něj velká úleva.

Kdo je Elliot Page

Elliot Page je kanadský transgendeer herec. Narodil se se jménem Ellen. Svůj coming out oznámil v prosinci roku 2020. Zahrál si ve filmech Juno, Vyfič! nebo Počátek. Za snímek Juno si navíc vysloužil nominaci na Oscara, Zlatý glóbus a cenu BAFTA.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy