Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Elizabeth Kopecká promluvila o alkoholu: Opiju se hrozně rychle a pak zvracím, přiznává

+ Dalších 5 fotografií

Krásná úspěšná zpěvačka Elizabeth Kopecká v poslední době šokovala veřejnost tím, jak moc na sobě maká. Postavu má jako modelka, vnady jí ale zůstaly. Zpěvačka se objevila na Aperol Spritz Terrace otvírací party, kde nechyběla ani naše redakce. Poskytla nám rozhovor, ve kterém se rozpovídala o hubnutí a alkoholu.

Zpěvačka Elizabeth Kopecká v poslední době hodně zhubla a vypadá pravděpodobně lépe než kdykoliv dříve. Ačkoliv alkoholu neholduje a snaží se udržovat zdravý životní styl, Aperol Spritz party si nemohla nechat ujít. Na místě nechyběla ani naše redakce. Kráska nám poskytla rozhovor, ve kterém se rozpovídala o hubnutí a svém vztahu k alkoholu.

„Abych se přiznala, já moc nepiju, snažím se tomu vyhýbat, já se totiž hrozně rychle opiju. Teď se snažím o zdravý životní styl,“ popisuje svůj vztah k alkoholu. Vzhledem k tomu, že nedávno hodně zhubla a snaží se ve formě i nadále udržovat, alkohol s tím nejde moc dohromady. „Teď si hodně jedu zdravý životní styl a v poslední době jsem se v tom hodně zhlídla,“ prozradila již dříve pro eXtra.cz.

Po alkoholu zvracím. Raději nepiju

Formu si udržuje zejména cvičením a pravidelnou stravou. Snaží se cvičit 5x týdně, jí pouze 3 chody denně, nepřejídá se a přílohy si nedává každý den. I ona ale má své alkoholové zážitky. Největší problém má s tím, že se rychle opije. „Já bohužel zvracím, proto nepiju. Já se rychle opiju, ale druhý den se vždycky cítím dobře. Protože vždycky uteču,“ podělila se o své zážitky.

Zeptali jsme se, zda má nějaký zázračný tip na kocovinu. „Fast food. Já i když říkám, že dodržuji zdravý životní styl, tak tohle je moje neřest. Já říkám, že ani tolik nepiju, jako ráda jím. Fast food za mě největší záchrana,“ podělila se o svou radu na kocovinu. Na svoji nejhorší kocovinu si vzpomíná moc dobře. Zažila ji se svým expřítelem. „Byla jsem mladá a hloupá. Nerada na to vzpomínám,“ zakončuje rozhovor.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy