Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Odmítaná Elizabeth Kopecká zanevřela na sportovce. Po ročním vztahu je zase singl

+ Další 4 fotografie

Okouzlující zpěvačka Elizabeth Kopecká dozajista nemá o nápadníky nouzi, i přesto je tahle pohledná brunetka již delší čas single. "Hledám asi něco už dlouhodobějšího, ale v téhle branži je to těžké, najít někoho, kdo to respektuje. Nijak to nehrotím, až to přijde, tak to přijde," promluvila v rozhovoru pro eXtra.cz. Přiznala, že poslední rok přece jen nějakou známost měla. Jaké má nároky na partnera? 

Spekulovalo se o vztahu s Jaromírem Jágrem nebo dokonce s Orlandem Bloomem, ale ani v jednom případě se nakonec nejednalo o jiné než přátelské pouto. V roce 2021 pak oblíbená zpěvačka Elizabeth Kopecká přiznala vztah s fotbalistou Václavem Černým. A i když se zdálo, že se hrdličkám daří, románek zhruba po roce skončil.

Od té doby je zpěvačka ze SuperStar single, alespoň jak se zdá. Elizabeth totiž nyní v rozhovoru pro eXtra.cz zpětně přiznala, že přece jen známost měla. "S někým jsem se vídala zhruba přes rok, ale nepotřebovala jsem to úplně ventilovat. Bylo to krásné, bylo to spojené s hudbou, tvořili jsme krásné věci spolu. Momentálně se ale soustředím právě na tu hudbu," svěřila se pro eXtra.cz na podzimní Instax Párty, která se konala v úterý 26.9. v prostorách pražského podniku The Monkey Bar Prague.

Vztah nevyhledává, lásce však neříká ne

Elizabeth se nyní soustředí především na svou hudební kariéru a lásku nevyhledává, rozhodně se jí však nebrání. "Hledám asi něco už dlouhodobějšího, ale v téhle branži je to těžké, najít někoho, kdo to respektuje. Nijak to nehrotím, až to přijde, tak to přijde," uvedla.

"Začínám rozumět, že si lidé k sobě hledají někoho ze stejné branže, ze stejného showbyznysu. Ti lidé se pak chápou," dodala. Dosud to přitom zpěvačku táhlo spíš ke sportovcům.

Jaký by měl být její vysněný partner? "Ideální partner by mě měl určitě inspirovat, měl by být úspěšný ve svém oboru, protože to je motivace i pro mě. Samozřejmě se mi musí líbit a měl by mě umět rozesmát, mám ráda vtipné lidi, mám ráda, když mě lidi zabaví. Musím si s ním mít co povídat, musí být hodný, nechci, aby byl nějaký psychopatický blázen," prozradila. V rozhovoru pro eXtra.cz zavzpomínala i na nejhorší rande, ale promluvila také o tom, na co se její fanoušci mohou v nejbližší době těšit. Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy