Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Eliško, ty už zas lítáš v anorexii? Bývalá misska děsí vyhublými pažemi!

Moc zdravě hubeně Eliška nevypadá, doufáme, že se občas
pořádně nají!
Zdroj: Profimedia.cz

Eliška Bučková (25) zase hubne?! Při pohledu na fotografii jejích zad trochu mrazí. Navíc když známe modelčinu minulost, kdy se přiznala k anorexii. Doufejme, že v tom Eliška zase nelítá!

Česká Miss 2008 na sebe poslední dobou spíše upozorňuje plastickými operacemi a různými kosmetickými vylepšeními. Jak sama přiznala, léčí si tím své komplexy. My jsme tedy o žádných nevěděli, když vyhrála, byla Eliška pěkná holka krev a mlíko z Moravy.

Navíc ani nám nepřišlo, že by její uši byly tak odchlíplé, že by kvůli tomu musela jít hned k plastickému chirurgovi. Jenže právě odstáté uši zapříčinily její další vylepšení.

Nafouklé kačeří rty, umělé řasy, botox ve tváři, silikonové poprsí a nakonec i vysolárkovaná pleť, která z Elišky dělá o pár let starší vyžilou modelku. Bože proč, ptáme se?

Kdy už konečně všechny holky (modelky) pochopí, že tohle fakt není hezké a přirozenost se cení v dnešní době víc! Ale zpátky k vyhublosti Elišky, i když pořád tvrdí, jak nad anorexií vyhrála, nám se to moc nepozdává. Navíc ani její výraz moc nepřidává na spokojenosti, spíš to svědčí o nedostatku vitaminů! Eliško, pořádně se najez, nebo ti ty holky, které v nové kampani přesvědčuješ, aby jedly, neuvěří!

Související články

Další články