Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Eliška z Princezny ze mlejna slaví 44 let: Tehdy ji vyděsili, dnes by Andreu Černou už nikdo nepoznal

Zdroj: archiv TV Nova, Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
VÝROČÍ
Představitelka laskavé Elišky z Princezny ze mlejna Andrea Černá 13. ledna oslavila čtyřiačtyřicátiny. A jelikož nikdo nemládne, ani herečka už pochopitelně nevypadá stejně jako před osmadvaceti lety. Stále má ale velký šmrnc. Podívejte se do fotogalerie a přečtěte si, jaké vyděšení prožila při získání role.

Andrea Černá bez manžela a dětí?

Andrea Černá, kterou do světa uvedla pohádka Princezna ze mlejna, je stále úspěšnou divadelní herečkou, o svém soukromí se ale vůbec bavit nechce. Podle všeho ale není vdaná, a jak prohlásila v jednom z nedávných rozhovorů, ani pět dětí už nestihne porodit.

Že by ale byla jako kůl v plotě, nešťastná a uplakaná z nepřízně osudu, to rozhodně ne. Jen nechce ventilovat, kdo je po jejím boku.

„Andrejce přeju, aby byla pořád tak úžasná, jako byla před lety a jaká je i teď. Je to moje sluníčko,“ vzkazuje Černé k narozeninám režisér pohádky Zdeněk Troška.

Zdeněk Troška ji poprvé hrozně vylekal

A jak k „Élišce“ vůbec přišel?

„Andrea byla tehdy v prvním ročníku konzervatoře, bylo jí asi šestnáct let. Když jsem tam přišel najít nějakou šikovnou dívčinu, která by se mi hodila do Princezny ze mlejna, na chodbě jsem uviděl běžet po schodech právě Andrejku. Zvedl jsem hlavu a vykřikl jsem: ‚To je ona!‘ Chudák se strašně lekla. Celé to působilo tak, že někde něco provedla a nějaký dědek na ni přišel žalovat,“ vzpomíná pro eXtra.cz se smíchem Zdeněk Troška.

„Hned jsem se jí omlouval a vysvětlil jí, o co jde. Absolutně splňovala mou představu. Měla v sobě nevinnost a byla takový mánesovský typ: ďolíčky ve tváři, krásná a milá česká holka,“ dodal.

Související články

Další články