Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Eliška Rusková má novou lásku, cestuje s ní časem

Eliška Rusková má novou lásku, cestuje s ní časem
Zdroj: archiv
LÁSKA
Námět nového klipu Elišky Ruskové k songu Otisky vychází z cestování v čase. Se svou lásku, kterou v klipu zahrál skvěle talentovaný mladý herec Jindřich Žampa, se Eliška setkává v různých časových smyčkách. Klip se tak lehce insipiruje dnešními trendy seriály jako Dark nebo Stranger Things.

Rusková se v loňské řadě Superstar dostala až do finálového kola. Od té doby intenzivně pracuje na svojí kariéře, vydala několik singlů, byla hostem obřích show Leoše Mareše v O2 areně a v letošním roce se představila hned na několika festivalech se svou novou doprovodnou kapelou. „Natáčení jsem si extrémně užila, byla to zábava a všichni jsme si skvěle sedli. Jindra Žampa je skvělý herec se smyslem pro humor, myslím, že to je z klipu i znát,“ dodává Eliška k průběhu natáčení.

Jindřich Žampa je talentovaný herec, který aktivně účinkuje v  několika seriálech (například Policie Modrava, Ulice, Přešlapy…) a zároveň je vyhledávaným dabérem (Aquaman, Avengers, Black Panther či Kniha džunglí). Scénář i režii si vzal na starosti Adam Janata. Hudbu a text napsal producent Karelll, který je zároveň i sólovým interpretem.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy