Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Eliška Křenková v seriálu Sever: Krásná herečka si zahrála manželku Mádla

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
seriál
Eliška Křenková je česká herečka, která se poprvé objevila na obrazovkách v seriálu Ulice, když jí bylo pouhých 15 let. Nyní už jí táhne na 30 a spolu s ní vyrostla i její kariéra. Dnes ji můžete vidět v seriálu Sever v roli manželky Jiřího Mádla. Jak na seriál a roli pohlíží ona sama?

Eliška Křenková je nádherná a talentovaná. Od rolí puberťaček se nyní přesunula k rolím dospělých žen, manželek a dokonce i matek. V seriálu Sever se představuje jako Lucie, manželka Jiřího Mádla. Podle ní to má její postava, která je vdaná za policistu, velmi těžké.

"Zůstat mu partnerkou a oporou, i když svojí prací ohrožuje rodinu, a nedat mu na vybranou, ale stát mu po boku. Nedat mu ultimátum, zda být policistou, nebo s rodinou, to je těžké," uvedla Eliška ohledně své role v rozhovoru pro Českou televizi.

Podle Elišky by její postava s postavou Jiřího Mádla v seriálu nebyla, nebýt jedné jediné věci. "Je to poměrně normální rodina střední třídy. Jsou spolu navzdory poměrně mladému věku už dlouho a zažili už spolu hodně překážek, a přesto spolu zůstali. Klasický pár, který se seznámil asi na škole. Lucie poměrně rychle otěhotněla, a tak zůstali spolu. Možná by spolu bez dítěte nebyli, ale slovo rodina pro ně ještě nepozbylo významu. Mají se rádi a milují svého syna."

Eliška si poprvé za svou kariéru zahrála matku a byla to pro ni prý velká herecká zkušenost. Zda svou premiéru zvládla na jedničku můžete posoudit sami v seriálu.

Související články

Další články