Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Eliška Křenková slaví 30 let: Takovéhle překvapení jí přichystali její přátelé

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
oslava
Herečka Eliška Křenková, která se poprvé objevila na televizní obrazovce v seriálu Ulice, když jí bylo pouhých 15 let, dnes slaví třicáté narozeniny. Poslední lednový den si užila i díky svým přátelům, kteří jí její narozeninový den zpříjemnili překvapením a milými blahopřáními.

Eliška Křenková je nádherná a talentovaná. Od rolí puberťaček se nyní přesunula k rolím dospělých žen, manželek a dokonce i matek. Naposledy se v seriálu Sever představila jako Lucie, manželka Jiřího Mádla.

Narozeninové překvapení

V pátek tato herečka oslavila své třicáté narozeniny a s překvapením, které jí přichystali její přátelé, se pochlubila na sociální síti. Nechyběl obrovský dort, kolektivní zpěv a na konec dojemné poděkování. „Děkuju za nejlepší oslavu na světě a děkuju vám, mí přátelé, že jste přišli a že jste součástí mě a mého života. Jsem vděčná, že vás mám,“ napsala Eliška na svůj Instagram ke snímkům z oslavy, na které byla herečka oblečená jako anděl.

Úspěchy v herectví

Eliška před nedávnem vyhlásila společně s kolegyní Jenovéfou Bokovou všechny nominované na Českého lva. Sama Eliška je nominována na sošku v kategorii Hlavní herecký výkon ve filmu Tiché doteky. V loňském roce získala mladá herečka Českého lva za vedlejší ženskou roli ve filmu Všechno bude.

Sympatická herečka nemusí smutnit z toho, že už nezačíná její věk dvojkou. Evidentně jí s přibývajícím věkem roste i její kariéra a my se v budoucnu můžeme těšit na Elišku v dalších výjimečných rolích.

Oslavenkyni gratulujeme a přejeme všechno nejlepší.

Související články

Další články