Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Eliška čelí nechutným vzkazům od fanoušků! „Fuj, jsi jako kostra, běž se pořádně najíst!“

Proč ji tolik urážejí?
+ Dalších 42 fotografií
Modelka Eliška Bučková (28) se stala opět terčem nepříjemných poznámek od sledujících a fanoušků. Už dlouho lidé spekulují, zdali nemá problémy s jídlem. Její postava je podle názoru lidí na některých fotografiích vyhublá a ne moc půvabně jí čouhají kosti hlavně v oblasti ramen a rukou.

Modelka Eliška Bučková nechtěně rozpoutala hádku fanoušků na Instagramu. Po nedávném uveřejnění fotografie, kde její kostnatá ramena a ruce bijí do očí, se strhla nekonečná diskuze. Někteří modelku chválí, jiní jí vzkazují, aby se najedla.

Jedna z fanynek dokonce zanechala dost rozčílený komentář u fotografie, kde Eliška radí ženám, jak hubnout: „Co je to s tebou? Vždyť jsi jako kostra a není to vůbec hezké! Stačí ti jíst zdravě a cvičit. Nepotřebuješ do sebe cpát žádné chemické sra*ky, je to zbytečné.“

Je až neuvěřitelné, co všechno si lidé dovolí napsat na sociální sítě známých osobností, a dokonce i tykat a cpát všem svůj názor. Eliška je možná hubená, ale určitě sama moc dobře ví, co dělat nebo nedělat, nepotřebuje k tomu rady cizích lidí!

Mohlo by vás zajímat

Další články