Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Eliška Bučková zahájila plavkovou sezonu: Silikonový dekolt a výstavní postavička

Eliška Bučková zahájila plavkovou sezonu: Silikonový dekolt a výstavní postavička
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
modelka
Eliška Bučková (30) zahájila letní sezonu v pořádně odvážných plavkách a jen stěží se jí dalo dívat do očí. Modelka se v poslední době stáhla do ústraní a po rozchodu s rybářem Jakubem Vágnerem (38) se o svém soukromí na veřejnosti příliš nebaví. Eliška si v minulosti prošla anorexií, ale v současné době vypadá šťastně a spokojeně.

"Už dva roky říkám, že nebudu raději komentovat svůj život. Když jsme se rozešli s Jakubem, rozhodla jsem se, že o tom už nebudu mluvit. Všechny moje vztahy byly výrazně medializované a to škodí. Vyhovuje mi, když nikdo teď nic neví," řekla před časem Eliška Bučková (30) eXtra.cz.

Půvabná modelka naposledy randila s rybářem Jakubem Vágnerem a všichni byli přesvědčeni o tom, že ti dva spolu založí rodinu a vezmou se. Jejich rozchod proto byl nemilým překvapením, kterému obzvlášť fanoušci páru nechtěli zprvu věřit.

Staré rány jsou ale dávno zahojeny a Eliška momentálně vypadá perfektně. Nedávno se ukázala v aquaparku a přítomní pánové nemohli odtrhnout oči od jejího dekoltu. Sympatická modelka se smála od ucha k uchu a je poznat, že ji nic neschází.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy