Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Eliška Bučková vyrazila s láskou do Itálie: Své skvostné křivky vystavila v plavkách

Zdroj: foto Eliška Bučková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
SHOWBYZNYS

Modelka Eliška Bučková (32) si vyrazila užívat letních teplot do slunné Itálie, odkud posílá svým sledujícím pozdravy v plavkách. Na krásnou dovolenou nevyrazila sama, avšak "fotografa" nechává před fanoušky zatím skrytého. Přesto naznačila, že je u moře "s láskou", v jakém duchu ale komentář myslela, je otázkou.

"Ta euforie, když se na pláž vydáte několik kilometrů na kole, přes piniový háj, toskánské vinice… Ani člověku nevadí, že má nos plný mušek a na sobě asi půl centimetru prachu...," uvedla půvabná Eliška Bučková ke snímkům z Itálie, kam vyrazila pár dní po trávení svého času pod stanem u rybníka Katlováček, kam jezdí pravidelně jako jedna z pořadatelek a má na starost mladé rybáře.

Netrvalo dlouho a fanoušci si na Elišce všimli, že poslední dobou skutečně září, že by v tom měl prsty ale nový muž, zatím sama modelka nepotvrdila, avšak v jednom z jejích příspěvků naznačila, že je v Itálii #withlove neboli s láskou! Svého fotografa však světu neukázala a je tedy otázkou, s kým si krásné chvíle v Itálii užívá.
Související články

Další články