Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Eliška Bučková už svého ženáče netají: První slova o svatbě a vztahu s jeho syny

Eliška Bučková: Svého ženáče už netají, co řekla o svatbě a jeho synech
Zdroj: Martin Procházka/Extra.cz
+ Další 4 fotografie
macecha

V životě Elišky Bučkové (32) nastaly zásadní změny a z bývalé modelky, která v minulosti trpěla poruchou příjmu potravy, je dnes šťastná a vyrovnaná žena. Zamilovala se totiž ne do jednoho, ale rovnou do tří kluků. Její o deset let starší partner Radek Vácha má totiž z předchozího vztahu dva syny, a i když přišla k dětem trochu jako slepá k houslím, okamžitě mezi nimi vzniklo silné pouto. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, proč zmizela ze světa showbyznysu a jak si užívá životní roli macešky. 

Nový smysl života

Doby, kdy modelka Eliška Bučková vymetala večírky a nechyběla na žádné akci, kde se družily celebrity, jsou zdá se dávno pryč. Bývalá partnerka rybáře Jakuba Vágnera (40) od základu změnila svůj život a vypadá to, že našla konečně štěstí.

"Já už v poslední době v podstatě nikam nechodím. Ne že bych byla někde zalezlá v noře, ale už se mi nechce do toho světa showbyznysu," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz bývalá Česká Miss 2008, která už nějakou dobu věnuje svůj čas zejména plánování a pořádání akcí pro děti, jako jsou tábory a pohádkové lesy. "Také mám folkrockovou kapelu Moravians, se kterou máme šňůru koncertů, a také si konečně užívám trochu toho rodinného života," dodala Eliška v prostorách největšího evropského medúzária Svět medúz na střeše OC Arkády Pankrác.

Kromě hudební kariéry se Eliška začala také intenzivně věnovat malování a recyklaci nejen nábytku, ale i starých kousků ze svého šatníku. "Díky tomu ani nenakupuji, takže už mě nikdo nepotká ani v obchodě," uvedla Bučková se smíchem. Nikdo by nečekal, že dlouhonohé brunetce diametrálně změní priority láska, a to nejen k partnerovi Radku Váchovi, ale zejména k jeho dvěma synům, kteří dali jejímu životu zcela nový rozměr.

Že se zamiluje do muže, který už má dvě děti s jinou ženou, nikdy neplánovala."Být maceškou je strašně boží," pochvalovala si jedna z nejkrásnějších žen naší republiky, zároveň ale přiznala, že společně s dětmi přišel i stres. "Maminky, které plánují mít dítě, s tím počítají a postupně ho vychovávají, ale ženy, které si najdou muže s dětmi, k nim přijdou zničehonic a mají se starat, a přitom třeba vůbec nemají zkušenosti," svěřila se Bučková. "Díky Bohu, že mám ty zkušenosti z dětských táborů, jinak se přiznám, že bych si s klukama vůbec nevěděla rady, ale je pravda, že od té doby, co se s nimi znám, se můj život opravdu změnil," dodala šťastně.

Konečně ten pravý

"Byl to pro mě ten rozhodující moment, kdy jsem si řekla, že showbyznys není pro mě vůbec důležitý. Miluju je," rozplývala se zpěvačka, která cítí, že konečně našla člověka, s nímž by jednou chtěla mít i vlastní dítě. "Mám chlapa, se kterým si založení rodiny opravdu dovedu představit," prozradila Eliška, která se do práce na miminku nechce pouštět dříve, než si s přítelem řeknou před oltářem ano. "Svatba je pro mě opravdu zásadní, nejen proto, že jsem z tradiční rodiny, ale i proto, že to tak prostě chci. Je to pro mě největší možné vyznání lásky," řekla.

"Zjistila jsem, že se prostě nemusím pořád za něčím honit, a začala jsem si konečně užívat i peníze, které jsem si celý život šetřila. Toužila jsem po změně už dlouho a konečně jsem k tomu našla toho pravého parťáka," uvedla Eliška, která má ve svém partnerovi i nejlepšího kamaráda. "Možná je chyba, že tím, jak spolu trávíme veškerý čas, teď už se tolik neozývám kamarádkám, ale já jsem prostě šťastná," dodala Bučková, ze které opravdu sálá pohoda a spokojenost.


Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy