Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Eliška Bučková už není sama? Konečně prozradila, proč opustila rybáře Jakuba Vágnera

Eliška Bučková
Zdroj: archiv E. Bučkové
+ Dalších 10 fotografií
SOUKROMÍ
Dlouho navenek tvrdila, že vedle sebe nikoho nemá, což bylo všem, kteří České Miss 2008 Elišce Bučkové (30) skládali poklonu kvůli kráse a bezvadné postavě, hodně podezřelé. Až nyní naznačila, že po rozchodu s Jakubem Vágnerem (38) před dvěma lety konečně není sama. A jak se stalo, že u ní všichni její partneři měli nakonec smůlu?

Škůdce ve vztahu

„Už dva roky říkám, že nebudu raději komentovat svůj život. Když jsme se rozešli s Jakubem, rozhodla jsem se, že o tom už nebudu mluvit. Všechny moje vztahy byly výrazně medializované a to škodí. Vyhovuje mi, když nikdo teď nic neví,“ odpověděla Eliška Bučková (30) eXtra.cz na otázku, jestli už konečně má partnera.

Poprvé hovořila takto vyhýbavě; do té doby stále do omrzení opakovala, že nikdo pravý se nenašel, takže by za jejím novým lehkým vykrucováním mohl leckdo vidět to, že konečně své srdce dala dalšímu muži, jen to nechce vytrubovat do světa.

Stýká se s ex

U Bučkové je docela překvapivé, jak kamarádské vztahy udržuje se svými ex.

Jsem neskutečně šťastná, že jak s Jakubem Malinou, tak s Vaškem Noidem Bártou (39) i Jakubem Vágnerem úplně úžasně vycházím. S Kubou Malinou a jeho rodinou grilujeme, s Vaškem si voláme, když má novou písničku a chce znát můj názor, Kubovi Vágnerovi jsem zajišťovala tábory s rybami,“ pochlubila se.

Proč se rozchází

Důvod je podle ní jednoduchý.

„Rozchody jsou bolestné, ale moje byly většinou z toho důvodu, že jsme měli každý jinou představu o životě. Jsem přizpůsobivý člověk. Když mám rybáře, rybařím, když hudebníka, tak zpívám, ale jsou zásadní věci, u kterých neumím dělat kompromisy. Když to ve vztahu pak vidí každý jinak, je to pro mě důvod k rozchodu. Nikdy tam nebyl nikdo třetí. Proto to vždy asi bolelo, ale byli jsme schopni rozejít se jako přátelé,“ vysvětluje.

A co zmíněným pánům chybělo?

„Pro mě jsou důležité respekt, tolerance, také to, aby partneři byli schopni najít společnou řeč, aby se navzájem podporovali v tom, co dělají. Ale ne každý to vidí stejně,“ krčí rameny krásná Eliška.

Děti a svatba

Stále ještě se tedy neusadila, už ale přesně ví, dokdy by to chtěla stihnout.

„Biologické hodiny mi ještě úplně netikají, ale do pěti let bych určitě děti a rodinu chtěla. A hlavně bych si moc přála, abychom měli s budoucím manželem tak skvělý vztah jako moje mamka s taťkou,“ zasnila se závěrem.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy