Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Eliška Bučková toho s Vágnerem musí mít AŽ PO KRK! Kuba ukázal perfektně nadupaný spodek, ale co ten hořejšek?

+ Dalších 5 fotografií
Tak tohle bude milenecká epizoda Pevnosti Boyard. Jako hrdličky se tam budou cukrovat Eliška Bučková a Jakub Vágner. A právě tenhle rybář konečně ukázal prut, na který drobnou modelku sbalil. Už se nedivíme, že s ním klidně jede i pod stan do Mongolska! Jediné, na čem by mohl Jakub zapracovat, jsou ty otřesné vlasy!

Jakub Vágner se připravoval na skok z věže a musel být samozřejmě jištěn. A tak se k jeho rozkroku seběhla banda profíků a ti mu pomohli. Díky staženým lanům se ukázal pořádně nadupaný rozkrok! Až to vypadá, že Jakub chce z Boyardu propašovat úhoře.

A nejsme daleko od pravdy. Jakub totiž zažíval nejhorší dilema ještě před samotným začátkem soutěže. „Pro mě ale nastala nejkritičtější chvíle, když jsme přijížděli k pevnosti a tam byly dva plně obsazené rybářský čluny, které nahazovaly, tak jsem musel oznámit svému týmu, že si mě musejí velmi hlídat, aby nesoutěžili ve čtyřech…“ řekl po natáčení.

A zatímco skok s Eliškou do moře si užil, tak v jiné disciplíně pohořel. Měl naplnit kafemlýnek, ale přes točící kolo se nedostal ani náhodou. Možná měl vyfasovat spíš suspenzor na tuto disciplínu.

Každopádně divačky na Jakubově rozkroku určitě rády zrakem spočinou. Ale s hlavou to bude horší. Jakub má ještě horší přehazovačku než Donald Trump a jeho účes je tragický. Vypadá jako bývalá dětská hvězda Macaulay Culkin. Eliško, copak ho někdy nemůžeš vzít s sebou do kadeřnictví?

Související články

Další články