Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Eliška Bučková šla s kůží na trh. Vylekala nebo příjemně překvapila?

Eliška se rozhodla ukázat pravou tvář.
Zdroj: instagram
+ Dalších 7 fotografií
Po vzoru mnoha českých a zahraničních celebrit šla s kůží na trh a předvedla neupravený obličej a rozcuchané vlasy. Na fotografii není ani náznak úprav nebo retušování. Rozhodla se tak učinit v den svých narozenin a při té příležitosti poděkovat za přání.

Modelka Eliška Bučková (28) ukázala, že je krásná i bez kosmetických úprav a retušování. Spousta lidí ji měla dlouhá léta za umělou holku, která má potíže se stravováním. To ale modelka razantně odmítá a tvrdí, že svoje zdraví nijak neohrožuje.

Momentálně se nachází na dětském táboře, kde oslavila svoje 28. narozeniny a při té příležitosti se rozhodla uveřejnit fotografii bez make-upu a s úsměvem od ucha k uchu. Eliška vypadá naprosto úchvatně a mnohem víc jí to sluší, když je přirozená a sama sebou.

I když co se týče vlasů, už to taková sláva není. Zničené kudrnaté vlasy na fotografii bijí do očí. To ale nemění nic na tom, že je to pořád krásná a přitažlivá mladá dáma, která se umí odosobnit a v lese mezi dětmi zapomenout na foťáky a kamery a být sama sebou. Za to má u nás rozhodně velké plus.

Související články

Další články