Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Eliška Bučková si žije v Barbie domku se svým Kenem. Jakub Vágner je ale dominantní a jede si to svoje

Jak tahle láska asi dopadne?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 25 fotografií
Bydlí na břehu jezera Katlov a v podstatě se denně oddávají jeden druhému. Roční vztah modelky Elišky Bučkové (27) a rybáře Jakuba Vágnera (34) vypadá skoro dokonale. Není to nějaké podezřelé?!

Bude příští rok v létě už svatba? Na to si ještě nikdo netroufá odpovědět, ale podle všeho je vše na té správné cestě. Eliščina rodina je u Jakuba Vágnera doma zcela pravidelně na návštěvách a Eliška Bučková (27) nepřestává Jakuba vychvalovat do nebes. „Kdo by to byl tehdy tušil, že mu budu o rok později péct nedělní štrúdl a on mi masírovat nohy…“ dodala skoro již bývalá modelka a někdejší Česká Miss.

Zdá se vám, že Eliška převážně žije život Jakuba, a ne ten svůj? Váš dojem je správný. I jeho bývalá partnerka Štěpánka Decastelo nám naši domněnku potvrdila. „Jakub je velice dominantní a nerad svůj život přizpůsobuje někomu jinému. Buď se žije jeho životem, nebo ničím jiným. Ale i přesto musím říct, že je to velice hodný, milující a báječný člověk. Nikdy bych našeho vztahu zpětně nelitovala,“ prozradila Štěpánka.

Tak jako tak, Eliška svými aktivitami Štěpánčina slova jen a jen potvrzuje. Vypadá to, že na přehlídkových molech ji jen tak neuvidíme.

Související články

Další články