Eliška se spolu s partnerem Jakubem Vágnerem účastní dětského rybářského tábora u Klatov a fotka s oprátkou na hlavě měla být pravděpodobně vtip. „To není pro děti, to je oprátka pro vedoucí. Neuroly došly," okomentovala Eliška fotku s oprátkou na krku. Na tuto fotku první upozornil Expres.cz.

Bohužel si pro uveřejnění takové fotografie vybrala velmi nešťastné datum, a sice den, kdy se oběsil Chester Bennington. Ten údajně spáchal sebevraždu právě kvůli depresím a závislostem na návykových látkách. Tato informace se k Elišce však evidentně nedostala, na což se neváhala vymlouvat v komentářích.

Jenže neznalost neomlouvá, a tak se nakvašení fanoušci neváhali do Elišky řádně pustit. Ta sice nejprve nechápala, jaká je souvislost mezi jejím postem, ale nakonec asi uznala, že byl necitlivý, a fotku smazala.

Vlažný pokus o vtip Elišce tedy ani tentokrát nevyšel stejně jako kdysi dávno post z kabinky se špinavým zrcadlem. Jsme si však jisti, že to určitě neudělala schválně, ale pouze se jednalo o velmi špatné načasování.