Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Eliška Bučková se předvedla v prádle! Zapomeňte na kostlivce, tohle jsou žhavé křivky

Co myslíte?
Zdroj: nabikini_eu
+ Dalších 46 fotografií
Fanoušci a lidé na sociálních sítích ještě nedávno podezírali Elišku Bučkovou, že jí příliš málo a hodně zhubla. Dokonce ji osočovali z toho, že jí lezou kosti a už se na to nedá dívat. Modelka teď ale všem vytřela zrak, vypadá skvěle a dokonce ukázala své božské tělo ve spodním prádle.

Lidé jsou občas na sociálních sítích jako encyklopedie a myslí si, že vědí vše a o všech. Na tohle chování doplatila i modelka Eliška Bučková (28), kterou přes sociální sítě denně sleduje několik tisíc lidí. Pod její fotografie pak lidé píšou komentáře, které nejsou vždy pozitivní.

Posledních pár měsíců ji podezírali z poruchy příjmu potravy a její štíhlá postava jim připadala nezdravě vyhublá a nevzhledná. Vzkazy typu „Najez se!“ se našly u každé druhé fotografie, modelka se snažila je ignorovat a na negativní ohlasy nereagovat.

Eliška teď ale všem vytřela zrak, a to hned několikrát. Nejenže ukázala božské tělo, které rozhodně nemá nic společného s poruchou příjmu potravy, ale také se nebála svléknout do spodního prádla a všem vytřela zrak!

Stala se totiž tváří nové značky nabikini, která vyrábí luxusní letní župánky a pro tento sexy ženský produkt zvolila snad tu nejlepší modelku.

Související články

Další články