Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Eliška Bučková přivedla domů Jakubovu potenciální TCHYNI! Je své mamce vůbec podobná?!

+ Dalších 32 fotografií
Vždy, když se koukáme na ty všechny krásné Miss a modelky, tak si v duchu říkáme, po kom ta pěkná holka asi je. Modelka Eliška Bučková ukázala svou maminku a necháme na vás, po kom ta holka vlastně je...

Stále zamilovaná modelka Eliška Bučková (27) se na sociální síti nejraději chlubí fotkami se svým miláčkem Jakubem Vágnerem (35) a venkovem, kde momentálně mladý pár bydlí. Tentokrát ale Eliška udělala výjimku a pochlubila se pro změnu svou neméně pěknou maminkou. Eliška celkově poslední dobou ráda poukazuje na rodinné hodnoty a vypadá to, že by se už ráda usadila.

„Maminka moje,“ okomentovala společnou fotku usměvavá Eliška. Na první pohled ani není poznat, že jde o maminku s dcerou. Ale při delším bádání tam nějaké ty společné rysy přece jenom najdeme.

Podle všeho Jakub má Eliščinu rozvětvenou rodinu moc rád. A už několikrát si je k sobě na statek u jezera Katlov pozval. Sexy brunetka a Miss roku 2008 Eliška pochází ze Strážnice na Hodonínsku a má celkem čtyři sourozence. Tři krásné sestry a jednoho bratra. Jakub Vágner se pochopitelně při rodinných návštěvách určitě nenudí a sám také pochází z velké rodiny. Celkem má Jakub pět sourozenců.

Související články

Další články