Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Eliška Bučková přibrala osm kilo. Reakce fanoušků na její fotku jsou rozporuplné. Je anorexie opravdu pryč?

Eliška Bučková září jako sluníčko.
Zdroj: se souhlasem Elišky Bučkové
+ Další fotografie
DOHADY

Modelka Eliška Bučková (32) před lety zápasila s anorexií, která se jí několikrát po sobě vrátila. Kdysi přiznala, že první narážky na své tělo slýchávala již v šestnácti letech od modelingových agentur, které jí tvrdily, že musí zhubnout. Teď zpěvačka na svém instagramovém profilu zveřejnila snímky společně s kterými oznámila, že výrazně přibrala. Na reakce na sociálních sítích nemusela čekat dlouho.

"+8 kg. Materiál už mám, teď ještě tomu dát tvar," napsala modelka k příspěvku na svém Instagramu, kde ohlásila, že přibrala. Reakce lidí na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat. Někteří říkají, že modelka konečně vypadá zdravě, jiní tvrdí, že je evidentní, že se problémů s příjmem postavy stále nezbavila.

Ve spoustě lidí má Eliška zastání. "Ve většině případů mají anorexii lidé s velkou vůlí, perfekcionistky a IQ zde opravdu nehraje roli, jelikož je to nemoc psychická. Elišce držím palce, do nikoho holt nevlezeme," píše jedna z fanynek Elišky na jedné z facebookových stránek, které se navážejí do českých celebrit.

"Trvá to už dlouho, bohužel už bude Eliška anorektička do konce života. Je mi jí v podstatě líto, že ji ten svět celebrit tak semlel," píše další z komentujících na Facebooku. "Přesně. U ní mě to hrozně mrzí. Krásná holka - původně. Teď je bohužel celá umělá, škoda," píše další.

Sama Eliška se ke svým problémům nesčetněkrát vyjadřovala. "Před Vánoci v roce 2012 jsem přestala úplně jíst, za měsíc a půl jsem shodila 12 kilo a z velikosti 38 jsem se dostala na 32," řekla v dokumentu České televize 13. komnata.

Eliška se v poslední době ze světa showbyznysu jakoby vytratila a své soukromí si bedlivě střeží. Před časem eXtra.cz řekla, že co se týče mužů, chce si kvůli předešlým zkušenostem nechat svůj osobní život pro sebe a chránit ho před okolím.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy