Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Eliška Bučková předvedla kosti potažené kůží a opět to schytává od fanoušků: Přiznej, že máš anorexii

Zase všichni odborníci…
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 33 fotografií
Eliška Bučková (28) musí po dlouhé době opět čelit kritice na své tělo. Jeden by nevěřil, koho toho může natropit jedna obyčejná fotka v tílku. Modelka se chtěla podělit s fanoušky o své pocity, ale to nejspíše ani netušila, co se zase strhne za melu. Lidé mají opět potřebu Elišce říkat, jak by měla, nebo neměla vypadat. Někteří spekulují a bojí se, že se jí vrátila anorexie.

Modelka Eliška Bučková (28) v minulosti trpěla anorexií a jak se zdá, tak se s ní tato nemoc potáhne už asi navždy. Její fanoušci mají o půvabnou brunetku takový strach, že je vyděsí každá kůstka, která náhodou někde Elišce vykoukne.

Na jejím instagramovém profilu to začíná vypadat, že každý druhý Čech je odborník přes problémy s příjmem potravy. Zamilované Elišce ale pomalu docházejí nervy. Nebaví ji pořád si obhajovat své vlastní tělo.

Otázka anorexie se řeší u každé druhé fotky modelky. Tentokrát si na sebe Eliška oblékla pouze tílko a vyfotila se. Okamžitě se na ni vrhl dav lidí, který přítelkyni Jakuba Vágnera začal poučovat o tom, jak by měla vypadat.

„Proboha, dělejte se sebou něco. Je to nezdravé. Vždyť máte ruce jako pětiletá holčička,“ zní jeden z komentářů a další jen velmi podobný: „Bojím se, aby se Elišce opět nemoc nevrátila.“

Samozřejmě, že součástí byly dost nepěkné komentáře, které Bučkovou nepotěšily. A jaký je váš názor? Měla by Eliška přibrat, nebo je to v pohodě? Jestli se ve svém těle cítí dobře a zdravě, tak přece není důvod, aby dávala na rady nějakých rádoby odborníků.

Související články

Další články