Modelka Eliška Bučková vždy tvrdila, že vyrostla v křesťanské rodině a že nikdy neukáže prsa. V každém rozhovoru říkala, že se moc stydí, je to slušná holka a raději se bude modlit.

„Pánský časopis fotí skoro každá holka a já si myslím, že můžu být výjimečná třeba aspoň tím, že se tam neobjevím. Samozřejmě že už mě tam několikrát lanařili. Český rybníček je hodně malinký a málokterá holka se prosadí. Já jsem si zvolila doufám ne úplně lacinou cestu, na které se nepotřebuji ukazovat světu polonahá. Zadeček neukážu. Hraje v tom roli moje stydlivost,“ tvrdila v rozhovoru pro Revue.iDnes.cz Eliška.

Jenže jedna věc je něco slibovat a druhá věc je, když přijde lukrativní nabídka. To pak šaty letí dolů. A platí to i pro holku ze Strážnice.

Eliška prsa ukazovat nechtěla a tvrdila, že se stydí. Možná se spíše bála toho, jak její fanoušci přijmou její silikonová prsa.

Fotky z Amazonie, kde Elišku fotil Jakub Ludvík, totiž odhalují, že plastický chirurg na jejím těle odvedl průměrnou práci. Člověk, který se živí tím, že ženám vyrábí nová prsa, by měl vědět, kde na ženském těle najde bradavky. Eliška je má posazené moc do stran a jsou příliš nahoře. Prostě reklama na nepřirozenost. Skoro to vypadá, jako by je tvaroval nějaký učeň.

Jak se vám tahle prsa líbí? Myslíte si, že by si je Eliška měla nechat předělat?