Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Eliška Bučková pod palbou narážek na anorexii: Dejte jí někdo najíst, křičí fanoušci!

Proč jsi tak vyhublá, ptají se fanoušci.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 49 fotografií
Není žádným tajemstvím, že Eliška Bučková (28) v minulosti válčila s anorexií. Modelka ale zákeřnou poruchu zdárně porazila. Svou váhu si hlídá a urputile si stojí za tím, že v současné době už jí normálně. Nezdá se to však některým fanouškům.

Eliška Bučková je jako lunt, na postavě totiž tvrdě maká. Sama v minulosti přiznala anorexii, ale teď si stojí za tím, že se s poruchou zvládla vypořádat a jí normálně.

Při pohledu na vystouplé klíční kosti ale začali být někteří fanoušci na pochybách. Hladoví zase? To je otázka, kterou si řada z nich klade.

Místo toho, aby se normálně zeptali, ale začali přítelkyni rybáře Jakuba Vágnera urážet. „Dejte jí pořádnej steak, ať se nají, tohle je hodně smutný pohled,“ napsal jeden z fanoušků na Instagram. Nebyl v tom zdaleka sám. "Jste krásná, ale strááášně hubená, to už je moooc,“ dodal další.

My si v redakci myslíme, že to Elišce Bučkové v poslední době náramně sluší. A kdyby bylo něco v nepořádku, Vágner by to určitě nenechal jen tak. A modelka je už nepochybně natolik rozumná, že peklem jménem anorexie si už znovu rozhodně projít nechce.

Mohlo by vás zajímat

Další články