Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Eliška Bučková oslavuje kulatiny: Podívejte se na 20 nejkrásnějších fotek

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Krásná Eliška
Jedna z nejhezčích českých modelek oslavuje kulatiny. Krásná Eliška Bučková, která se proslavila především díky výhře v soutěži Česká Miss 2008, má dnes 30. narozeniny. Od výhry se toho u Elišky moc nezměnilo. Furt je stejně stále krásná a málokdo by vůbec poznal, že jí je už 30 let.

Eliška Bučková (30) se narodila v Hodoníně 23. července 1989. Studovala gymnázium v Kroměříži, které však po dvou letech opustila a přešla na Střední odbornou školu ve Strážnici, kde se vyučila kosmetičkou. Krásná brunetka má tři sestry a jednoho bratra.

Zlom v jejím životě přišel v roce 2008, když se rozhodla přihlásit do soutěže krásy Česká Miss. Dopadlo to víc než dobře, protože Elišce se podařilo vyhrát. V tom stejném roce byla vyslána jakožto zástupkyně České republiky na Miss Universe, kde obsadila skvělou jedenáctou pozici, což je velký úspěch vzhledem k tomu, že soutěžících bylo celkem 80. Pak už její kariéra jen vzkvétala. V roce 2010 se dostala mezi nejlepších 10 v prestižní světové soutěži Top Model of the World.

O modelce se ví, že se potýkala poměrně dlouho s "anorexií": a také dlouho vypadala jako kost a kůže. Posléze se nechala slyšet, že je z toho venku a těší se dobrému zdraví. Všechno kdysi začalo tak, že si z ní modelky dělaly legraci, že má pár kilo navíc.

Bučková se také dostala hodně do povědomí díky tomu, že randila s rybářem Jakubem Vágnerem Chodili spolu dlouhé tři roky, ale nakonec to nevyšlo. Vztah skončil rozchodem, ale nic zlého se mezi nimi nestalo. Byl to klidný rozchod a zůstali přáteli

Dnes tahle kráska oslavuje kulatiny. Na počest 30. narozenin Elišky Bučkové jsme pro vás připravili galerii jejích fotek.

Související články

Další články