Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Eliška Bučková FIFLENOU roku: Na rybách s tunou make-upu a umělými řasami DĚSÍ!

Eliška Bučková FIFLENOU roku: Na rybách s tunou make-upu a umělými řasami DĚSÍ!
Zdroj: Facebook.com
Předchozí Další
+ Dalších 36 fotografií
Eliška Bučková to zase jednou vyhrála na celé čáře. Se svým Jakubem nejspíše vyrazili do přírody, ale to by nebyla Eliška, kdyby do divočiny nevyrazila s make-upem, umělými řasami a nehty. Takhle se jezdí kempovat?

Od té doby, co Eliška Bučková (27) randí s rybářem Jakubem Vágnerem, musela si holt zvyknout na to, že luxusním dovoleným je konec. Jakub si zkrátka na takové věci nepotrpí. Ze všeho nejvíce miluje přírodu, rybaření a přirozenost. A Elišce nezbývalo nic jiného než se podřídit svému milému.

Takže drahé dovolené v honosných hotelech s výhledem na pláž vystřídala příroda, spacák a jídlo z konzervy. Eliška si na tuhle změnu dost dlouho zvykala, a jak se zdá, ještě není s ní tak úplně smířená.

Obyčejné ženy, které jedou kempovat, rozhodně nemyslí na to, jak u toho budou vypadat. Sbalí si to nejnutnější a jdou vstříc dobrodružství. Ale Eliška je trochu z jiného těsta. I když jede do divočiny, musí u toho vypadat dokonale.

Proto není výjimkou make-up, umělé nehty nebo řasy. Eliška patří mezi naše nejkrásnější modelky a je přirozeně hezká i bez líčidel. Takhle zmalovaná jako fiflena působí v divočině ve spacáku dost komicky a divně. Eliško, příště vsaď na přirozenost a bude to jistě lepší!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy