Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Eliška Bučková děsí svým vzhledem: Předvedla se bez make-upu se ztrhanou tváří

Zdroj: instagram
+ Dalších 32 fotografií
Modelka Eliška Bučková (28) prožila klidné Vánoce v rodinném kruhu. Na sociálních sítích bývá v poslední době mnohem aktivnější než kdy předtím. Mezi svátky se ohlásila svým fanouškům a ukázala se jim na videu kompletně odlíčená. To v některých vzbudilo obavy o Eliščino zdraví.

Krásná Eliška Bučková (28) strávila Vánoce u své milované rodiny na Moravě v doprovodu přítele rybáře Jakuba Vágnera Vánoční čas je pro modelku stejně důležitý jako to, s kým ho bude trávit. A protože má velmi početnou rodinu, tak bylo jasné, kam se vypraví.

Půvabná Eliška tráví Vánoce se vším všudy. Dokonce si oblékla tradiční kroj, kterým se pochlubila na sociálních sítích. Přes svátky se rozhodně neupejpala, upekla domácí bábovku a nezapomněla se pořádně nadlábnout.

I přesto, že se věnovala převážně sourozencům a rodině, tak se ohlásila i fanouškům, kteří byli ze vzhledu jinak rozkošné Elišky šokováni. Brunetka se totiž ukázala na videu kompletně nenalíčená a podle fanoušků vypadala velmi ztrhaně a nezdravě

Někteří měli dokonce obavy o její zdraví. My si myslíme, že Eliška vypadá moc dobře. Je na ní vidět, že prožívá jedno z nejlepších období ve svém životě a je pořád zamilovaná.

Související články

Další články